خدمات حقوقی رایانداد – وکیل سایبری

موسسه حقوقـی رایانداد

موسسه حقوقی رایانداد ، با هدف ارائه خدمات حقوقی قابل اطمینان به هموطنان عزیز در هر کجای ایران و جهان به همت وکلای باسابقه و متخصصین IT ، تحت برند رایانداد به این عرصه پانهاد و فعالیت خود را آغاز نمود. زمینه فعالیت موسسه به مدد بهره گیری از وکلای پایه یک دادگستری به صورت تخصصی پرونده های سایبری و مسائل حقوقی را شامل میشود. تمرکز ویژه رایانداد بر مسائل حقوقی فناوری اطلاعات می باشد و علاوه بر موضوعات رایج در فضای حقوقی، موسسه رایانداد افتخار دارد که در زمره پیشگامان کشور در زمینه ارائه خدمات مشاوره ای و حقوقی مربوط به فناوری اطلاعات و تجارت الکترونیک قرار دارد.


با ما تماس بگیرید : ۰۹۱۲۱۶۹۹۷۱۸


وکیل پایه یک دادگستری در جرایم رایانه ای سایبری مجازی و اینترنتی و فتا

وکالت تخصصی در حوزه جرایم رایانه ای اینترنتی و پلیس فتا

قبول وکالت  پرونده های اینستاگرام تلگرام مدلینگ سایت های شرط بندی و کلاهبرداری اینترنتی و تحصیل مال از طریق نامشروع و قمار و هک یا دسترسی غیرمجاز به وب سایت و ایمیل، جعل اینترنتی و رمز عبور انتشار تصاویر خصوصی یا مستهجن و همچنین برداشت غیرمجاز از حساب بانکی، بورس وسهام و فروش تجهیزات دریافت ماهواره یا توهین فحاشی و افترا و تهدید و نشر اکاذیب در فضای مجازی به ویژه تلگرام بیت کویین استارت آپ ها

مشاوره حقوقی طبق نظر شما حضوری یا تلفنی خواهد بود

وکالت هنرمندان بخصوص بازیگران و ورزشکاران محترم  به صورت محرمانه و با تخفیف
تماس مستقیم و بی واسطه ۰۹۱۲۱۶۹۹۷۱۸

مشاوره و وکالت فناوری اطلاعات

در صورتیکه در فضای سایبری با هرگونه تهدید و یا مشکل امنیتی رو به رو شده اید و امنیت شما از هر لحاظ مورد تهدید قرار گرفته است. رایانداد با در اختیار داشتن بهترین متخصصین شبکه و IT میتواند مجرمین این فضا را ردگیری کرده و اطلاعات لازم را در اختیار وکلای باسابقه ی خود قرار دهد.

 • مشاوره در تنظیم قراردادهای فناوری اطلاعات و حقوق معنوی
 •  تنظیم قراردادهای فناوری اطلاعات و مالکیت معنوی

دعاوی حقوقی و کیفری

در بخشهای حقوقی و کیفری رایانداد دپارتمانهای مختلف دارد و کلیه موضوعات مربوط به دعاوی سایبری،شبکه های اجتماعی،کارت و حساب های بانکی،قراردادهای فناوری اطلاعات و … را پوشش میدهد.

 • ردیابی اینترنتی مجرمین
 • تحصیل دلیل برای اقامه دعاوی سایبری
 • مدیریت تهدیدها و حملات
 • بررسی حوادث رایانه ای
 • پی جویی دعاوی اینترنتی
 • حفظ حریم خصوصی ، حفاظت از داده ها و مدیریت اطلاعات

سازمانها و کسب و کارها

اگر صاحب یک کسب و کار هستید و یا به دنبال راه اندازی یک استارت آپ و یا فروشگاه اینترنتی و یا هر نوع کسب و کاری در فضای دیجیتال و شبکه های اجتماعی هستید قبل از ورود به این فضاها حتما با وکلای متخصص ما در این زمینه مشورت کنید .

 • حفظ حریم خصوصی ، حفاظت از داده ها و مدیریت اطلاعات
 • قراردادهای تجاری
 • تنظیم سیاستهای داخلی شرکت ها در زمینه امنیت اطلاعات
 • وکالت دعاوی کسب وکار اینترنتی

مشاوره حقوقی سایت و نام دامنه

از انجایی که بیشتر شرکت ها و کمپانی ها اطلاعات و محصولاتشان رابا ایجاد وب سایت در بستر اینترنت قرار می دهند , درگیری بر سر نام دامنه های اینترنتی طی چند سال اخیر متداول تر شده است.در صورت بروز مشکل در این مواردمیتوانید از مشاوران و وکلای متخصص ما در این زمینه کمک بگیرید

 • مشاوره حقوقی سایت و نام دامنه
 • وکالت دعاوی سایت و نام دامنه

همیشه کار خود را به کاردان بسپارید. موسسه حقوقی رایانداد همراه امین شما در مسائل حقوقی .

کوتاه درباره ما

موسسه حقوقی رایانداد با هدف ارائه خدمات حقوقی قابل اطمینان به هموطنان عزیز در هر کجای ایران و جهان به همت وکلای باسابقه و متخصصین IT ، تحت برند رایانداد به این عرصه پانهاد و فعالیت خود را آغاز نمود.زمینه فعالیت موسسه به مدد بهره گیری از وکلای پایه یک دادگستری به صورت تخصصی پرونده های سایبری و مسائل حقوقی را شامل میشود. تمرکز ویژه رایانداد بر مسائل حقوقی فناوری اطلاعات می باشد و علاوه بر موضوعات رایج در فضای حقوقی، موسسه رایانداد افتخار دارد که در زمره پیشگامان کشور در زمینه ارائه خدمات مشاوره ای و حقوقی مربوط به فناوری اطلاعات و تجارت الکترونیک قرار دارد.

ما را دنبال کنید…