وکالت قاچاق صوت،ترمینیشن

 

وکالت قاچاق صوت – قاچاق مکالمات تلفنی (قاچاق صوت )که به ترمینیشن شناخته می‌شود، پدیده‌یی است که در ترافیک ارتباطات بین‌الملل از سال ۷۷ با آن مواجه هستیم.

درواقع مکالمات بین‌الملل باید از طریق مراکز ارتباط بین‌الملل کشورمبدا‌ و مقصد برقرار شود و برقراری این ارتباطات از مبادی غیرقانونی و غیررسمی، ترمینیشن غیرمجاز یا همان قاچاق مکالمات تلفنی محسوب می‌شود

قاچاق مکالمات از طریق شبکه‌ آی‌پی – IP – سابقه‌یی چندین ساله در کشور دارد و از زمانی که موضوع تلفن اینترنتی در کشور رواج پیدا کرد بسیاری از افراد و شرکت‌ها از طریق خطوط تلفن و اینترنت، از مبادی غیررسمی داده‌های صوتی را انتقال می‌دهند.

فناوری نوین انتقال صدا از طریق شبکه (VoIP) به دو بخش ارسال مکالمات از داخل به خارج کشور (اورجینیشن  – Origination) و دریافت مکالمات از خارج به داخل کشور (ترمینیشن -Termination) تقسیم می‌شود که قاچاق مکالمه بیشتر در حوزه انتقال مکالمه از خارج به داخل کشور – ترمینیشن – اتفاق می افتد .

ماده ۲۴ قانون جرایم رایانه ای با جرم انگاری نمودن استفاده از پهنای باند بین الملل بدون اخذ مجوز از مبادی مربوطه بحث در خصوص قاچاق صوت ( ترمینیشن ) را مطرح نموده است. موضوع ترمینیشن اثبات آن و یا استنادپذیری برای انکار آن اقدامی است کاملا فنی که بدون شک نیاز به شناخت دانش آن، پروتکل های استفاده شده، ابزار بکارگیری شده و … دارد.

مرکز مشاوره فنی حقوقی وکیل سایبری رایانداد با بکارگیری متخصصین خبره این حوزه و استفاده از دانش روز آمادگی دارد نسبت به قبول پرونده های مرتبط با موضوع قاچاق صوت و پیگیری آن در مراجع قضایی اقدام نماید.

کوتاه درباره ما

موسسه حقوقی رایانداد با هدف ارائه خدمات حقوقی قابل اطمینان به هموطنان عزیز در هر کجای ایران و جهان به همت وکلای باسابقه و متخصصین IT ، تحت برند رایانداد به این عرصه پانهاد و فعالیت خود را آغاز نمود.زمینه فعالیت موسسه به مدد بهره گیری از وکلای پایه یک دادگستری به صورت تخصصی پرونده های سایبری و مسائل حقوقی را شامل میشود. تمرکز ویژه رایانداد بر مسائل حقوقی فناوری اطلاعات می باشد و علاوه بر موضوعات رایج در فضای حقوقی، موسسه رایانداد افتخار دارد که در زمره پیشگامان کشور در زمینه ارائه خدمات مشاوره ای و حقوقی مربوط به فناوری اطلاعات و تجارت الکترونیک قرار دارد.

ما را دنبال کنید…