وکالت جرائم در شبکه های اجتماعی

وکالت جرائم در شبکه های اجتماعی

وکالت جرایم در شبکه های اجتماعی

وکالت جرایم در شبکه های اجتماعی  – هتک حیثیت ، اخاذی و ایجاد مزاحمت در شبکه های اجتماعی از شایع ترین جرایم رایانه ای در کشور است. رسیدگی به این جرایم مانند سایر دعاوی سایبری علاوه بر نیاز به دانش حقوقی نیازمند دانش فنی و تخصصی در زمینه علوم کامپیوتر نیز می باشد. چراکه در این حوزه همان اندازه که تسلط بر علم حقوق نقش دارد مواردی چون نحوه مستند سازی داده و مدارک جرم یا دعوی، نگهداری ردپای مرتکب جرم و نحوه ارائه و دفاع فنی از مستندات ارائه شده نیز بسیار مهم است.

آنچه در این میان مهم به نظر می رسد نحوه شناسایی مجرم، مستندسازی ادله جرم و ارجاع امر به مقام قضایی است و در صورت عدم تسلط فنی وکیل بر مستندسازی به دلیل خاصیت فضای مجازی که همانا ناشناس ماندن افراد است می تواند به بی نتیجه شدن فرجام پرونده منجر گردد.

مرکز مشاوره فنی حقوقی وکیل سایبری رایانداد  با بهره برداری از کارشناسان خبره در خصوص مواجهه با اینگونه جرایم آمادگی دارد نسبت به پیگیری این قبیل موضوعات در محاکم قضایی اقدام نماید.

انواع خدمات وکالتی در این حوزه به شرح زیر می باشد : 

۱- وکالت در جرائم مرتبط با سرقت داده – سرقت داده های مهم کاربران در شبکه های اجتماعی و اینترنت

۲- وکالت در جرائم تخریب داده توسط هکرها و مجرمین سایبری

۳- وکالت در جرائم توهین و افترا در فضای مجازی

۴- وکالت در جرائم سرقت هویت و جعل هویت رایانه ای

۵- وکالت در جرائم شبکه های اجتماعی

۶- وکالت در جرائم قاچاق صوت ( ترمینیشن )

۷- وکالت در جرائم شنود غیر مجاز

۸- وکالت در برداشت های کارت به کارت و اینترنتی

۹- وکالت در جرائم نشر اکاذیب در فضای مجازی

۱۰- وکالت در جرائم هک و نفوذ

۱۱- وکالت در دعاوی مرتبط با ثبت دامنه

۱۲- وکالت در دعاوی مرتبط با قراردادهای فناوری اطلاعات

۱۳- وکالت در دعاوی فروشگاه های اینترنتی

۱۴- وکالت در دعاوی مرتبط با گواهی امضاء الکترونیکی

۱۵- وکالت در دعاوی بین المللی جرائم رایانه ای

حقوق سایبری, مقالات
About موسسه حقوقی رایانداد

تیم رایانداد درک عمیقی از مسائل مربوط به تکنولوژی ، حقوق و کسب و کار دارد. چشم انداز ما، ارائه خدمات حقوقی حرفه ای و قابل اعتماد و امین در سریعترین زمان ممکن به نهادها و سازمانها و همینطور اشخاص حقیقی می باشد. تلاش ما برآن است که هر پرونده را با بالاترین میزان پاسخگویی و مسئولیت به انجام رسانیم و اینگونه به بهترین شکل خود را معرفی نماییم. با مشاورین ما تماس بگیرید : 09121699718

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کوتاه درباره ما

موسسه حقوقی رایانداد با هدف ارائه خدمات حقوقی قابل اطمینان به هموطنان عزیز در هر کجای ایران و جهان به همت وکلای باسابقه و متخصصین IT ، تحت برند رایانداد به این عرصه پانهاد و فعالیت خود را آغاز نمود.زمینه فعالیت موسسه به مدد بهره گیری از وکلای پایه یک دادگستری به صورت تخصصی پرونده های سایبری و مسائل حقوقی را شامل میشود. تمرکز ویژه رایانداد بر مسائل حقوقی فناوری اطلاعات می باشد و علاوه بر موضوعات رایج در فضای حقوقی، موسسه رایانداد افتخار دارد که در زمره پیشگامان کشور در زمینه ارائه خدمات مشاوره ای و حقوقی مربوط به فناوری اطلاعات و تجارت الکترونیک قرار دارد.

ما را دنبال کنید…