وکالت قراردادهای فناوری اطلاعات

 

وکالت قراردادهای فناوری اطلاعات – قراردادهای فناوری اطلاعات به دلیل ماهیت فنی آن همواره نگرانی هایی را چه در اجرا و چه در طرح شکایت به دنبال دارند چرا که اغلب در این نوع قراردادها موضوعات کاملا تخصصی و فنی طرح شده و عدم آشنایی و تجربه فنی در خصوص موضوعات اینگونه قراردادها می تواند منجر به شرایطی گردد که امکان احقاق حقوق ذینفع در آن یا سلب شده و یا به نحو مطلوب ممکن نگردد.

نمونه قرارداد فناوری اطلاعات

یکی از نیازهای ضروری عقد قراردادهای کاری در حوزه های کاری مختلف به خصوص فناوری اطلاعات موضوع برحورداری از دانش و مهارت کافی در خصوص قراردادهای کاری است. چراکه علاوه بر موضوعات فنی موضوعات حقوقی و دانش حقوقی برای جلوگیری از اختلافات کاری و موفقیت در قرارداد بسیار مهم است . به این منظور موسسه حقوق فناوری اطلاعات رایان فرداد چند نمونه قرارداد فناوری اطلاعات برای استفاده شما بازدید کننده ی محترم جمع آوری نموده است.

نکنه مهم برای استفاده از این نمونه قراردادها این است که مسایل حقوقی در هر قرارداد مختص به همان قرارداد است و می بایست با مشاور وکیل متخصص و آگاه به مسایل حقوقی فناوری اطلاعات تنظیم و منعقد شود.

۱- قرارداد میزبانی فضای وب و دامنه

۲- قرارداد ایجاد وب سایت اینترنت

۳- قرارداد اتصال به شبکه اینترنت

۴- قرارداد طراحی وب سایت۲

۵- قرارداد طراحی وب سایت

۶- قرارداد خدمات نرم افزاری

۷- فرم قرارداد و اگذاری فعالیت های پشتیبانی و خدمات

۸- تهیه نرم‌افزار دانشگاهی

 

مرکز مشاوره فنی حقوقی وکیل سایبری رایانداد آمادگی دارد ضمن ارائه مشاوره در خصوص قراردادهای فناوری اطلاعات نظیر تولید نرم افزار، طراحی سایت و … وکالت پرونده های ناشی از عدم اجرای اینگونه قراردادها را نیز بعهده بگیرد.

کوتاه درباره ما

موسسه حقوقی رایانداد با هدف ارائه خدمات حقوقی قابل اطمینان به هموطنان عزیز در هر کجای ایران و جهان به همت وکلای باسابقه و متخصصین IT ، تحت برند رایانداد به این عرصه پانهاد و فعالیت خود را آغاز نمود.زمینه فعالیت موسسه به مدد بهره گیری از وکلای پایه یک دادگستری به صورت تخصصی پرونده های سایبری و مسائل حقوقی را شامل میشود. تمرکز ویژه رایانداد بر مسائل حقوقی فناوری اطلاعات می باشد و علاوه بر موضوعات رایج در فضای حقوقی، موسسه رایانداد افتخار دارد که در زمره پیشگامان کشور در زمینه ارائه خدمات مشاوره ای و حقوقی مربوط به فناوری اطلاعات و تجارت الکترونیک قرار دارد.

ما را دنبال کنید…