وکالت دعاوی کسب و کار اینترنتی

وکالت دعاوی کسب و کار اینترنتی

کسب و کار اینترنتی – گسترش کسب وکارهای اینترنتی از جمله ویژگی های توسعه فناوری های نوین خصوصا اینترنت بوده است که به تناسب این رشد و به دلیل اقبال عمومی در بهره برداری از مدل های کسب وکار نوین قانونگذار مجبور شد در سال ۱۳۸۲ اقدام به تصویب قانون تجارت الکترونیکی نماید بحث نحوه تبلیغات در کسب وکارهای اینترنتی، حقوق خریدار و فروشنده به امضاء الکترونیک و تصدیق هویت الکترونیکی همچنین تعاریف پایه فناوری اطلاعات در حوزه تجارت الکترونیک از جمله نکاتی است که در این قانون به آن پرداخته شده است.

یک وکیل استارتاپی یک منبع حیاتی برای کسب و کار های اینترنتی می باشد

چرا باید مشاوره از وکیل استارتاپی بگیریم؟

بسیاری از کارافرینان در حوزه استارتاپی احساس می کنند که نیاز به وکیل استارتاپی در زمانی احساس می شود که به مشکلی در زمینه حقوقی خورده باشند در حالی که این زمان برای استفاده از وکیل خیلی دیر است. در واقع برای جلوگیری از هزینه های دادگاه ها، هزینه ارجاع پرونده به وکیل، هزینه های توافق و هزینه های زمانی و نقدی باید از مشاوره استفاده کرد یک وکیل خوب استارتاپی به شما کمک می کند تا عمل درست را به سرعت انجام دهید و این عمل باعت کاهش شانس افرادی است که در مقابل شما قرار دارند می شود مشاوره از وکیل استارتاپی نیز باعث از بین بردن مشکلات احتمالی که در سازمان در حال ایجاد شدن است می باشد، همچنین یه شما کمک می کند تا پیش نویس های قرارداد شما از جمله، قرارداد بین کوفاندر ها، کارمندان، سرمایه گذار و … بدرستی اصلاح شود. تمامی کسب و کار های اینترنتی باید از قانون تجارت الکترونیک تبعیت کنند، یک وکیل استارتاپی به خوبی به این قانون آگاه و مسلط است

مشاوره حقوقی با یک وکیل استارتاپی چه کمک هایی به شما میکند

  • مشاوره پیرامون موضوع مجوز ها مورد نیاز کسب و کار شما
  • مشاوره برای بررسی یک قرارداد و بررسی این موضوع که امضا بشود یا خیر؟
  • مشاوره برای اینکه چگونه یک نفر را استخدام کنیم بدون مشکلات حقوقی آینده
  • مشاوره برای چگونگی پایان دادن مشکلات حقوقی برخورد کرده با کارمندان
  • کمک برای بحث های مالکیت معنوی شامل کپی رایت، علامت تجاری(لوگو) و ثبت اختراع
  • مشاوره برای قوانین وب سایت و حریم خصوصی
  • کمک به شما برای ترکیب شدن با شرکت های دیگر

درخواست مشاوره حقوقی کسب و کارهای اینترنتی

کارآفرین عزیز سلام،

ما در گروه تخصصی حقوقی وکیل سایبری رایانداد آماده ایم تا برای بهبود کسب وکار شما در اینترنت تمام توان و تخصص مون رو در اختیار شما قرار بدهیم. فقط کافیه از طریق فرم پایین با ما در ارتباط باشید .

کوتاه درباره ما

موسسه حقوقی رایانداد با هدف ارائه خدمات حقوقی قابل اطمینان به هموطنان عزیز در هر کجای ایران و جهان به همت وکلای باسابقه و متخصصین IT ، تحت برند رایانداد به این عرصه پانهاد و فعالیت خود را آغاز نمود.زمینه فعالیت موسسه به مدد بهره گیری از وکلای پایه یک دادگستری به صورت تخصصی پرونده های سایبری و مسائل حقوقی را شامل میشود. تمرکز ویژه رایانداد بر مسائل حقوقی فناوری اطلاعات می باشد و علاوه بر موضوعات رایج در فضای حقوقی، موسسه رایانداد افتخار دارد که در زمره پیشگامان کشور در زمینه ارائه خدمات مشاوره ای و حقوقی مربوط به فناوری اطلاعات و تجارت الکترونیک قرار دارد.

ما را دنبال کنید…