مشاوره کسب و کار اینترنتی

 مشاوره حقوقی کسب و کار اینترنتی

گسترش کسب و کار های اینترنتی یکی از نتایجی بوده که از رشد و توسعه فناوری های نوین خصوصا اینترنت حاصل شده است که به تبع آن و با توجه به اینکه این گونه کسب و کارها در فضای مجازی صورت می گیرد و عمدتا خریدار و فروشنده می تواند به صورت ناشناس و یا حتی جعل عنوان اقدام به مبادله کالا نمایند. حجم عمده ای از موارد مرتبط با جرائم سایبری را به خود اختصاص داده اند ضمن آنکه راه اندازی این کسب و کارها نیاز به شناخت قوانین مرتبط همچون قانون تجارت الکترونیک دارد تا با اتکا به آن بتوان از طریق قانونی و بدون دغدغه خاطر نسبت به فعالیت تجاری در فضای مجازی اقدام نمود.

گسترش کسب و کارهای اینترنتی از جمله ویژگی های توسعه فناوری های نوین خصوصا اینترنت بوده است که به تناسب این رشد و به دلیل اشتقبال عمومی در بهره برداری از مدل های کسب وکار نوین قانونگذار مجبور شد در سال ۱۳۸۲ اقدام به تصویب قانون تجارت الکترونیکی نماید بحث نحوه تبلیغات در کسب وکارهای اینترنتی، حقوق خریدار و فروشنده به امضاء الکترونیک و تصدیق هویت الکترونیکی همچنین تعاریف پایه فناوری اطلاعات در حوزه تجارت الکترونیک از جمله نکاتی است که در این قانون به آن پرداخته شده است.

مرکز مشاوره وکیل سایبری رایانداد آمادگی دارد ضمن ارائه مشاوره در حوزه کسب و کارهای اینترنتی نسبت به پیگیری حقوقی و جزایی دعاوی مرتبط به این حوزه پرداخته و با استفاده از تجربیات متخصصین فنی خود در این رابطه به یاری شما بشتابد.

کوتاه درباره ما

موسسه حقوقی رایانداد با هدف ارائه خدمات حقوقی قابل اطمینان به هموطنان عزیز در هر کجای ایران و جهان به همت وکلای باسابقه و متخصصین IT ، تحت برند رایانداد به این عرصه پانهاد و فعالیت خود را آغاز نمود.زمینه فعالیت موسسه به مدد بهره گیری از وکلای پایه یک دادگستری به صورت تخصصی پرونده های سایبری و مسائل حقوقی را شامل میشود. تمرکز ویژه رایانداد بر مسائل حقوقی فناوری اطلاعات می باشد و علاوه بر موضوعات رایج در فضای حقوقی، موسسه رایانداد افتخار دارد که در زمره پیشگامان کشور در زمینه ارائه خدمات مشاوره ای و حقوقی مربوط به فناوری اطلاعات و تجارت الکترونیک قرار دارد.

ما را دنبال کنید…