درباره موسسه حقوقی رایانداد

نوآوری و خلاقیت

چشم انداز رایانداد

وکیل سایبری مشهد – موسسه حقوقی به شماره ثبت و شناسه ملی تحت برند رایانداد ، با هدف ارائه خدمات حقوقی قابل اطمینان به هموطنان عزیز در هر کجای ایران و جهان به همت وکلای باسابقه و متخصصین IT ، تحت برند رایانداد به این عرصه پانهاد و فعالیت خود را آغاز نمود. زمینه فعالیت موسسه به مدد بهره گیری از وکلای پایه یک دادگستری به صورت تخصصی پرونده های سایبری و مسائل حقوقی را شامل میشود. تمرکز ویژه رایانداد بر مسائل حقوقی فناوری اطلاعات می باشد و علاوه بر موضوعات رایج در فضای حقوقی، موسسه رایانداد افتخار دارد که در زمره پیشگامان کشور در زمینه ارائه خدمات مشاوره ای و حقوقی مربوط به فناوری اطلاعات و تجارت الکترونیک قرار دارد.

تخصص و اعتماد

ماموریت رایانداد

ماموریت رایانداد، تعاملی فراتر از یک رابطه محدود کاری با مراجعان و موکلین است. ما متعهد به این موارد می باشیم :

 • رعایت اصول  احترام متقابل، خوش قولی و انضباط در طول رابطه کاری با موکلین.
 • خلق و توسعه روابط طولانی مدت با موکلین و همینطور آشنایان آنها.
 • همدلی و همفکری وکلای موسسه جهت یافتن کوتاهترین مسیر ممکن و پاسخ بهتر به تقاضای مراجعین.
 • ارائه خدمات حقوقی  مطمئن و به موقع که بر روی نیازها و خواسته های موکلین متمرکز است.

خدمات ما

خدمات رایانداد

وکیل سایبری – موسسه حقوقی رایانداد،  خدمات حقوقی جامع، در زمینه های مختلف را شامل میشود. مزیت اصلی تیم رایانداد ، تخصص و تجربه در مسائل حقوقی و فناوری اطلاعات می باشد.

 1. مشاوره و وکالت پرونده های مرتبط با فناوری اطلاعات

  وکیل فضای مجازی – در صورتیکه در فضای سایبری با هرگونه تهدید و یا مشکل امنیتی روبه رو شده اید و امنیت شما از هر لحاظ مورد تهدید قرار گرفته است. رایانداد با در اختیار داشتن بهترین متخصصین شبکه و IT میتواند مجرمین این فضا را ردگیری کرده و اطلاعات لازم را در اختیار وکلای باسابقه ی خود قرار دهد.

 2. مشاوره و وکالت سازمانها ، شرکتهای بازرگانی، تجاری و کسب و کارها

  وکیل کسب و کار اینترنتی – اگر صاحب یک کسب و کار هستید و یا به دنبال راه اندازی یک استارت آپ و یا فروشگاه اینترنتی و یا هر نوع کسب و کاری در فضای دیجیتال و شبکه های اجتماعی هستید حتما قبل از ورود به این فضاها با وکلای متخصص ما در این زمینه مشورت کنید .

 3. مشاوره و وکالت دعاوی حقوقی و کیفری

  در بخشهای حقوقی و کیفری رایانداد دپارتمانهای مختلف دارد و کلیه موضوعات مربوط به دعاوی سایبری،شبکه های اجتماعی،کارت و حساب های بانکی،قراردادهای فناوری اطلاعات و … را پوشش میدهد.

 4. مشاوره حقوقی سایت و نام دامنه

  از انجایی که بیشتر شرکت ها و کمپانی ها اطلاعات و محصولاتشان رابا ایجاد وب سایت در بستر اینترنت قرار می دهند , درگیری بر سر نام دامنه های اینترنتی طی چند سال اخیر متداول تر شده است.در صورت بروز مشکل در این مواردمیتوانید از مشاوران و وکلای متخصص ما در این زمینه کمک بگیرید

کوتاه درباره ما

موسسه حقوقی رایانداد با هدف ارائه خدمات حقوقی قابل اطمینان به هموطنان عزیز در هر کجای ایران و جهان به همت وکلای باسابقه و متخصصین IT ، تحت برند رایانداد به این عرصه پانهاد و فعالیت خود را آغاز نمود.زمینه فعالیت موسسه به مدد بهره گیری از وکلای پایه یک دادگستری به صورت تخصصی پرونده های سایبری و مسائل حقوقی را شامل میشود. تمرکز ویژه رایانداد بر مسائل حقوقی فناوری اطلاعات می باشد و علاوه بر موضوعات رایج در فضای حقوقی، موسسه رایانداد افتخار دارد که در زمره پیشگامان کشور در زمینه ارائه خدمات مشاوره ای و حقوقی مربوط به فناوری اطلاعات و تجارت الکترونیک قرار دارد.

ما را دنبال کنید…